Dershaneler

Hakkâri En İyi Dershane

ortadogulular tmb 2 1140x608 min

Hakkâri En iyi dershane 2023 yılında hangi dershanedir ? Hakkâri içerisindeki dershaneler arasında en çok beğenilen, tavsiye edilen ve yorumlanan dershane hangisi ? Sizler için araştırdık ve Hakkâri ilimize özel hazırladığımız bu rehberimizde yer verdik.

Hakkâri Dershaneler, özellikle dershane çağında çocuğu olan ebeveynler tarafından çokça yapılan aramalardandır. Tüm aileler, gelecek nesillere daha iyi yetişmiş bir vatandaş bırakabilmek için çocuklarının en iyi kurumlarda eğitim almalarını isterler. Kaliteli bir eğitim kurumu araştırması yapılması gayet doğal bir prosedürdür.


Detaylı Bilgi Almak İçin


Hakkâri hem merkezi hem ilçeleri ile olsun, eğitim ve öğretim alanında gelişmiş şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Dershane sayısının birden fazla olduğu şehrimizde, öğrenciler ve aileleri tercihlerini mutlaka en iyi eğitim veren, yayın ve öğretmen kalitesi en yüksek seviyede olan, teknolojik bakımdan Türkiye’yi ve Dünyayı en yakından takip eden kurumlardan yana yapmak istemektedirler. Sizler için Hakkâri en iyi dershane listesi yapma sebebimiz de bundan dolayıdır.

Yaptığımız listeler MEB internet sitesinden alınmakta olup, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır herhangi bir ayrım söz konusu değildir.

Makale İçeriği

Hakkâri En İyi Dershane Listesi 2023

ankara dershane

DERSHANE ADIDERSHANE İLİDERSHANE İLÇESİDERSHANE ADRESİDERSHANE TELEFON
ÖZEL KANIT DERSHANESİHAKKARİYÜKSEKOVADİZE MAH. SANTRAL CAD. AHMET İKE SİTESİ AHMET İKE BLOK NO: 50 İÇ KAPI NO: 1 YÜKSEKOVA / HAKKARİ5530898011
ÖZEL YÜKSEKOVA BİLİM DERSHANESİHAKKARİYÜKSEKOVAESKİ KIŞLA MAH. KIŞLA CAD. NO: 7 YÜKSEKOVA / HAKKARİ5446393261
ÖZEL YÜKSEKOVA DOĞRU CEVAP DERSHANESİHAKKARİYÜKSEKOVAGÜNGÖR MAH. CENGIZ TOPEL CAD. NO: 100 İÇ KAPI NO: 4 YÜKSEKOVA / HAKKARİ5355752616

Hakkâri Dershane Fiyatları 2023’de hangi aralıklardadır ?

Hakkâri Dershane Fiyatları  2023 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında değişmektedir.

Hakkâri En İyi Dershane 2023’de hangi dershanedir ?

Ortadoğulular eğitim kurumları Hakkâri içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında yer almaktadır.

4.7/5 - (8 votes)

Yorum Yap

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?